Faculty and Staff

1 JEANETTA NORONHA CO-ORDINATOR
2 SHUBHANGI JADHAV 11TH SCIENCE
3 PREETI PATIL 12TH SCIENCE
4 RUTH PEREIRA 11TH COMMERCE A
5 LOVELY CHOUDHARY 11TH COMMERCE B
6 CHARMAINE LOBO 12TH COMMERCE B
7 PRIMA COUTINHO 12TH COMMERCE A
8 SANJEEV MUJUMDAR
9 STEFFI GOMES
10 SMITA PUJARI

staff

SR.NO CLASS TEACHER’S NAME STD
1 DOROTHY FERNANDES CO-ORDINATOR
2 SUPRIYA RODRIGUES CO-ORDINATOR
3 SNEHA MASCARENHAS V-A
4 VINODINI SATYAPRASAD V-B
5 KIRAN GARIA V-C
6 BRIONA COELHO VI-A
7 MARTINA ALMEIDA VI-B
8 GRACIAN DESOUZA VI-C
9 SWETALANA DIAGO VII-A
10 RESHMA D’SOUZA VII-B
11 SARIKA D’SOUZA VII-C
12 JUDITH FRANCIS VIII-A
13 SINDHU SINGH VIII-B
14 ARCHANA KHANDURI VIII-C
15 GORETY PEREIRA IX-A
16 GAIL FERNANDES IX-B
17 ASHA PARDESHI IX-C
18 ANNIE DERIN X-A
19 LEDWIN D’SOUZA X-B
20 SANDRA FURTADO X-C
21 SAVITA LOPES SUBJECT TEACHERS
22 VIJAY KANSE
23 LUCAS LOPES
24 MISHAL RODRIGUES
25 NAYANA PINGLE

 

Bella Colaco – CO-ORDINATOR
SR.NO CLASS TEACHER’S NAME STD
1. PRINCY KAJANIA I – A
2. MELRINA D’SILVA I – B
3. ROSSILA NAZARETH I – C
4. MICHELLE SILVA II – A
5. REYANA BANDER II – B
6. ROMILDA D’SILVA II – C
7. ALISHA D’CUNHA III – A
8. CRYSTAL CEREJO III – B
9. RESAL NUNES III – C
10. ANISHA BAPTISTA IV – A
11. ROVINA D’MELLO IV – B
12. POOJA D’CUNHA IV – C
SR.NO. SUBJECT TEACHERS SUBJECT
1. SMITA D’SILVA MARATHI / HINDI
2. JASWANTI PUJARI PT / YOGA
3. JENITA DABRE  HINDI (STD IV)
4. LATIFA SHAIKH CRAFT / DRAWING
SR.NO ACTIVITY TEACHERS SUBJECT
1. VIRGINIA FURTADO / SILVY LASRADO  LIBRARY
2. BENEDICT MENEZES KARATE
3. ELDEANA KAIKEY / JENITA DABRE COMPUTER

1 GLADYS PRAKASH CO-ORDINATOR
2 JENNET MENDONCA NURSERY-A
3 ANNIE D’SOUZA NURSERY-B
4 PREMA D’SOUZA NURSERY-C
5 JENNET MENDONCA JR.KG – A
6 SUSHMA DAWAR JR.KG – B
7 PREMA D’SOUZA JR.KG – C
8 GLADYS PRAKASH SR.KG – A
9 DOREN D’SOUZA SR.KG – A
10 JYOTI PARMAR SR.KG – B
11 ANNIE D’SOUZA SR.KG – C
1 ELDEANA KAIKEY COMPUTER
2 DOROTHY W. FERNANDES COMPUTER
3 LEENA D’CRUZ COMPUTER
4 ASHOK KUMAR LAB TECHNICIAN
5 YUVRAJ MORE MUSIC
6 BENEDICT MENEZES KARATE