1 JEANETTA NORONHA CO-ORDINATOR
2 SHUBHANGI JADHAV 11TH SCIENCE
3 PREETI PATIL 12TH SCIENCE
4 RUTH PEREIRA 11TH COMMERCE A
5 LOVELY CHOUDHARY 11TH COMMERCE B
6 CHARMAINE LOBO 12TH COMMERCE B
7 PRIMA COUTINHO 12TH COMMERCE A
8 SANJEEV MUJUMDAR
9 STEFFI GOMES
10 SMITA PUJARI

staff

1. DOROTHY FERNANDES CO-ORDINATOR
2. GRACIAN DESOUZA                  V-A
3. SARIKA D’COSTA                       V-B
4. SWETALANA DIAGO                  V-C
5. ANNIE DERIN                              VI-A
6. VINODINI SATYAPRASAD           VI-B
7. SINDHU SINGH                           VI-C
8. SANDRA FURTADO                    VII-A
9. JUDITH FRANCIS                       VII-B
10. RESHMA D’SOUZA                  VII-C
11. ARCHANA KHANDURI              VIII-A
12. LAREINA FERNANDES            VIII-B
13. ASHA PARDESHI                    VIII-C
14. SUPRIYA RODRIGUES            IX-A
15. LEDWIN D’SOUZA                   IX-B
16. GORETY PEREIRA                  X-A
17. GAIL FERNANDES                  X-B

SR.NO CLASS TEACHER’S NAME STD
1. VIRGINIA FURTADO I – A
2. PRINCY KAJANIA I – B
3. MICHELLE SILVA I – C
4. RUCHITA DUBEY II – A
5. ROSSILA NAZARETH II – B
6. MELRINA D’SILVA II – C
7. CRYSTAL CEREJO III – A
8. ANISHA D’SOUZA III – B
9. ELDEANA KAIKEY III – C
10. ROVINA D’MELLO IV – A
11. JANE RODRIGUES IV – B
12. ROMILDA D’SILVA IV – C
SR.NO. SUBJECT TEACHERS SUBJECT
1. SMITA D’SILVA MARATHI / HINDI
2. JASWANTI PUJARI PT / YOGA
3. OSVITA VAZ DRAWING / HINDI
4. LATIFA SHAIKH CRAFT
SR.NO ACTIVITY TEACHERS SUBJECT
1. SILVY LASRADO / FLORINE J KATNAR LIBRARY
2. BENEDICT MENEZES KARATE
3. SUJATA B DESAI / SMITA PUJARI COMPUTER

 

1 GLADYS PRAKASH CO-ORDINATOR
2 JENNET MENDONCA NURSERY-A
3 PREMA D’SOUZA NURSERY-B
4 ANNIE D’SOUZA NURSERY-C
5 JYOTI PARMAR JR.KG – A
6 JENNET MENDONCA JR.KG – B
7 SUSHMA DAWAR JR.KG – C
8 ANNIE D’SOUZA SR.KG – A
9 GLADYS PRAKASH SR.KG – B
10 DOREN D’SOUZA SR.KG – B
11 PREMA D’SOUZA SR.KG – C
1 CHRISTINE THOMAS RELIGION, EVS, P.D
2 SUJATA DESAI COMPUTER
3 DOROTHY W. FERNANDES COMPUTER
4 SILVIA L. COMPUTER
5 ASHOK KUMAR LAB TECHNICIAN
6 SUPRIYA MALKAR COMPUTER
7 YUVRAJ MORE MUSIC
8 BENEDICT MENEZES KARATE